Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem obowiązującym na terenie pensjonatu podczas pobytu.
 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość pozostawienia bagażu po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.
 2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w terminie 5 dni od daty rezerwacji. Niedokonanie wpłaty w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi i wynosi 30% wartości pobytu.
 3. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu.
 4. Opłatę za cały pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu.
 5. Na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2 zł za dzień od osoby .
 6. Skrócenie pobytu z przyczyn od nas niezależnych nie skutkuje zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
 7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00.
 8. Wszelkie zauważone w pokoju usterki należy zgłaszać w dniu przyjazdu po zakwaterowaniu. Goście odpowiadają materialnie za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia.
 9. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz i nie pozostawianie cennych rzeczy - nie bierzemy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie całego obiektu. Opłata za zgubienie klucza wynosi 100 zł.
 10. Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokoju tylko za wiedzą i zgodą właściciela obiektu. Gość obiektu nie może przenocować osób trzecich niezameldowanych. W przypadku stwierdzenia takiego faktu naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu.
 11. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 12. W pensjonacie obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz używania otwartego ognia z wyłączeniem miejsc do tego przeznaczonych.
 13. Za bezpieczeństwo i zachowanie dzieci na terenie obiektu i wokół niego odpowiadają rodzice lub opiekunowie.
 14. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do domu.
 15. Poruszanie się po obiekcie w butach narciarskich jest niedozwolone. Buty narciarskie powinny zostać zdjęte i schowane do przechowalni.
 16. Na terenie obiektu udostępniamy bezpłatny internet WIFI.
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony i analizowania ruchu. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Akceptuję
REZERWUJ +48 663 485 216